طرحکده غرفه سازی و دکوراسیون داخلی و طراحی وب سایت

طرحکده

با بکارگیری دانش مدرن مهندسی معماری ، برنامه نویسی, طراحی و توسعه وب سایت در تهران و گرافیک درایجاد طرح های خاص و کارآمد در زمینه های طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران و اصفهان، غرفه سازی نمایشگاهی در تهران و اصفهان و طراحی وب سایت در تهران گامی موثر در جهت جلب رضایت مشتریان و همچنین مخاطبان خود داشته اند.

غرفه سازی اصفهان

اجرای غرفه های نمایشگاهی و غرفه سازی و دکوراسیون داخلی در نمایشگاه بین المللی اصفهان

غرفه سازی تهران

اجرای غرفه های نمایشگاهی و غرفه سازی و دکوراسیون داخلی در نمایشگاه بین المللی تهران

غرفه سازی شیراز

اجرای غرفه های نمایشگاهی و غرفه سازی و دکوراسیون داخلی در نمایشگاه بین المللی شیراز – فارس

غرفه سازی مشهد

اجرای غرفه های نمایشگاهی و غرفه سازی و دکوراسیون داخلی در نمایشگاه بین المللی مشهد – خراسان رضوی

غرفه سازی تبریز

اجرای غرفه های نمایشگاهی و غرفه سازی و دکوراسیون داخلی در نمایشگاه بین المللی تبریز – آذربایجان شرقی

طراحی وب سایت اصفهان

طراحی و پیاده سازی وب سایت و برنامه نویسی سفارشی سایت در صفهان

دکوراسیون داخلی اصفهان

طراحی و اجرا و نظارت دکوراسیون داخلی مغازه، منزل مسکونی، فروشگاه، دکوراسیون اداری و دکوراسیون تجاری در اصفهان

طراحی خلاق گرافیکی با آگاهی در بالا بردن وضوح چاپ برای تبلیغات موثر

آرم و نشانه، هویت بصری، بسته بندی، فولدر، کاتالوگ، بروشور و اوراق اداری
 
  • طراحی گرافیکی
  • طراحی آرم و نشانه
  • طراحی اوراق و ست اداری
  • طراحی بسته بندی
طراحی گرافیکی، که به عنوان طراحی ارتباطات نیزشناخته می شود، هنر و عمل برنامه ریزی و طرح ریزی ایده ها و تجربه ها با محتوای متنی و بصری است. شکل ارتباط می تواند فیزیکی یا مجازی و شامل تصاویر، کلمات و یا اشکال گرافیکی باشد. این نوع از طراحی می تواند در هر مقیاسی انجام شود طراحی در حقیقت ایجاد ارتباط بین تمام اجزای یک سیستم است و ارزش کار طراح از توانایی ایجاد این ارتباط مشخص میشود.
همچنین، در حالی که یک نام تجاری یا سازمانی، مانند یک کارت ویزیت، نشانه، لوگو و یا یک آگهی خلاقیت های فردی طراحی هستند، چگونگی ارتباط آنها در کنار هم از اهمیت زیادی برخوردار است.
نشانه یا آرم نمادیست كه به كمك آن مفهوم كاری و یا برند تجاری در یك نگاه مشخص می گردد، به كمك یه لوگو مناسب می توان مفهوم كاری را كه در قلب یك شركت و یا سازمان نهفته است به نمایش گذاشت.
یك لوگو مناسب به دور از پیچیدگی های آن بایستی مفهوم خود را به بیننده برساند و به سادگی به ذهن سپرده شود تا هر بتواند رد پایی از شركت یا سازمان صاحب آرم را مشخص سازد.
لوگو ها با نماد درون خود و یا نوشته و ساختار خود معرف توانایی هر شركت ، سازمان و یا موسسه ای بوده و همواره در درون خود سخنی را بیان می كنند كه یا در یك نگاه مشخص است و یا نیاز به تامل دارند.
به مجموعه ای از اوراق یا کاغذهایی که در امور اداری و پرسنلی یک کمپانی یا سازمان جهت فعالیت های رسمی یا غیر رسمی، استفاده می گردد، اوراق اداری می گویند. از آنجا که به دلیل زیبایی شناختی و هماهنگی هر بیشتر آن سازمان یا برند، بهتراست این اوراق به یکدیگر شبیه و متناسب با هم طراحی و چاپ گردند، بهمین دلیل به آنها اصطلاحا “ست اوراق” گفته می شود. ست اوراق اداری معمولا شامل :
• سربرگ یا ( letter head )جهت مکاتبه و نگارش نامه های اداری و رسمی
• کارت ویزیت یا ( business card )جهت معرفی شغل و ارائه راه های تماس با کمپانی یا سازمان
• پاکت نامه یا envelope ) ) جهت ارسال مکاتبات یا رد و بدل کردن قراردادها و ...
• یادداشت ها یا note ) (جهت یادداشت های غیر رسمی که معمولا از پرت کاغذ در چاپ اوراق بدست می آید)
• بسته بندی، یک فرآیند آگاهانه و حرفه ای است. طراح یک بسته بندی باید نیاز مشتریان و مخاطبان و حتی برداشت های ناخودآگاه آنها را نسبت به آنچه که می بیند و لمس می کند، بداند و بیان کند. پس یک طراح باید بر شخصیت افراد و تمایل آنها حتی بیش از خودشان مطلع باشد.
• طراحی و گرافیک بسته، لباس یک کالاست. به همین دلیل است که در بسیاری از مواقع ارزش طراحی و گرافیک بسته بندی بیش از کالای درون آن است و شرکت های تولید محصول نهائی نیز باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشند که امکان عرضه یک کالای بسیار خوب و با کیفیت اما بدون طراحی و گرافیک و بسته بندی زیبا و مناسب در بازارهای جهانی ضعیف و حتی غیرممکن است.

طراحی گرافیک و چاپ در تهران

پیشه یا هنر ارتباط بصری است که از آمیزش تصویرها، واژه‌ها و ایده‌ها ترکیب شده تا اطلاعاتی را به تماشاگر برساند و به ویژه در او تاثیر مشخصی بنهد.

گسترش فن آوری های نوین و اختراعات پی در پی و جدید عرصه را بر روش های قدیمی و کهنه تنگ کرده اند. اکنون تکنیک های مختلف عکاسی، نرم افزارهای گوناگون کامپیوتری و ابزارهای پیشرفته بسیاری موجودند که در قدیم، تنها با سعی و کوشش فراوان و صرف هزینه و دقت زیاد میسر بود. به هر حال، همه ی این ها امروزه منجر به نمود چهره ی دیگری از هنر گرافیک گردیده که از آن با نام طراحی گرافیک یاد می گردد. واژه ای که اغلب اوقات به صورت کلمه Graphics نیز تلخیص می گردد و مورد استفاده قرار می گیرد و آن را چنین می توان توضیح داد:

طراحی گرافیک عنوانی است برای یک سری فعالیت در زمینه طراحی، ترکیب و ادغام حروف، تصویر سازی و عکس، و چاپ آن به منظور اطلاع رسانی، آموزش و یا راهنمایی.

حدود این حوزه از گرافیک را به طور دقیق نمی توان مشخص نمود، چرا که بسیار وسیع و گسترده می باشد. این هنر به آسانی هنرهای دیگر را به یاری می طلبد و پس از کار بر رویشان، آن ها را در شکل گرافیکی ارائه می نماید.

امروزه طراح گرافیک علاوه بر صفحه آرایی و کتاب آرایی، طراحی نشانه ها و حروف، تصویر سازی، طراحی برای انتشارات و مطبوعات، تبلیغات تجاری، اعلانات دیواری و پوستر و طراحی برای بسته بندی کالا، طراحی اوراق اداری و ... که همگی از زمینه های اصلی فعالیت در این عرصه محسوب می شوند که با ورود به عالم سینما و تلویزیون  در عنوان بندی (تیتراژ) فیلم ها و برنامه های تلویزیونی، نقاشی متحرک (انیمیشن) و ساخت انواع کپشن نیز کاربرد یافته و همین تحول و تنوع باعث گشته تا این محدوده ی بسیار وسیع در آن، نیازمند تعریفی جدید و جدیدتر گردد.

چرا که ابعاد و جنبه های نوینی که همه روزه در تغییر و گسترش هستند، هر لحظه جامعیت تعریف قبلی را از بین می برند. با این همه می توان گفت که ارکان اساسی این هنر، یعنی: نقش، خط و تکثیر همچنان پابرجاست و همین سه رکن اصلی هستند که گرافیک را به طور کلی از سایر هنرها متمایز می کنند.

گروه طرحکده با علم ، ایده و درک اهمیت بسیار زیاد هنر و گرافیک در تبلیغات ، متخصصان گرافیک را گرد هم آورده تا بتواند بهترین ایده های گرافیکی را به طرح های جدید گرافیکی تبدیل کند. از این رو طرحکده خود را در زمینه ی طراحی گرافیک بسیار توانمند دانسته و به یقین نقش موثری در تثبیت و ارائه اهداف مشتریان در طرح های گرافیکی داراست.
برخی از خدمات واحد طراحی گرافیک گروه طرحکده:
- طراحی بسته بندی ، فولدر ، کاتالوگ ، بروشور و پوسترهای تبلیغاتی

- طراحی و تعین هویت بصری ( Branding Guide line )

- طراحی نشانه تصویری ( لوگو ) و نشانه نوشتاری ( لوگو تایپ یا مونو گرام)

- طراحی مجموعه اوراق اداری ( سربرگ ، پاکت، دسته قبض ، فاکتور ، کارت ویزیت و ... )

- طراحی تابلو های تبلیغاتی

 -طراحی گرافیک صفحات وب و پرتال ها

ارتباط با طرحکده

اگر هر سوالی دارید یا می خواهید با ما در ارتباط باشید، ما اینجا هستیم

دفتر اصفهان : اصفهان، خیابان برازنده، مجتمع اداری برازنده، واحد 7


دفتر اصفهان : اصفهان، شهرک صنعتی دولت آباد، خیابان عطار 13